Cyklovýlet 19. 6.

Dneska jsme si užili skvělé dopoledne! Celá škola se vydala po cyklostezce do Klatov na Kolonádu. Cestě předcházela zkouška jízdních dovedností, kterou všichni žáci hravě zvládli, a mohli jsme vyrazit. Za odměnu jsme si v cíli dali nanuka, proběhli stezku ve stromech a vyrazili zase zpátky do školy.