Cyklovýlet 19. 6.
Dneska jsme si užili skvělé dopoledne! Celá škola se vydala po cyklostezce do Klatov na Kolonádu. Cestě předcházela zkouška jízdních dovedností, kterou všichni žáci hravě zvládli, a mohli jsme vyrazit. Za odměnu jsme si v cíli dali nanuka, proběhli stezku ve stromech a vyrazili zase zpátky do školy.
Více fotek v naší galerii na https://eu.zonerama.com/ZSaMSVrhavec/Album/15615106

